Araç Tamir Servisleri

Araç Tamir Servisleri

Diyarbakır Oto Servisi Araçlarınızın her zaman ilk günkü performansı ile çalışmalarını mümkün kılmak amacıyla hizmet sunan Diyarbakır oto servisi, gerek firma gerekse de teknisyen bazında gerekli yeterlilik seviyelerini karşılamaktadır. Sima Umat bünyesinde sunulan oto servisi hizmetinin detayları ise aşağıda verildiği gibidir.

Diyarbakır araç tamir servisi, tüm araçların periyodik bakım ve onarımlarını büyük bir titizlikle yapmaktadır. Özellikle il dışında veya yakın çevrede yolda kalmış olan araçlar için yol yardımı hizmeti de veren firma, tüm teknik sorunları hızlıca çözüme ulaştırmaya çalışmaktadır. Genel itibari ile hizmet kapsamında yer alan markalar ise şu şekildedir;
  • Audi,
  • Dacia,
  • Fiat,
  • Ford,
  • Hyundai,
  • Toyota,
  • Citroen,
  • Volkswagen,
  • Opel,
  • Renault
 
Oto Servis TSE standartlarına uygun olan alet ve elektronik cihazlara sahip olup tüm araç markası ne olursa olsun bakım ve onarım görevlerini üstlenmektedir. Araç bakımı konusunda gerekli olan tüm eğitimleri almış olan uzman personeli ile hizmet veren firma, ayrıca parça değişimi konusunda da yardımcı olmaktadır. Araç bakımlarını yaptırmayı planlayan müşterilerin, firma ile randevulu veya randevusuz olarak müşteri temsilcisi ile iletişim kurmaları yeterli olacaktır. Araç veya araçların ihtiyaç duyduğu hizmet, müşteri temsilcisine aktarıldıktan sonra yönlendirmeler sağlanacaktır. Yolda kalmış olan araçlar, için gerekli olması halinde araç taşımacılığı konusunda da destek sağlanmaktadır. 

Diyarbakır Araç Bakım Servisi

Oto Bakımı alanında hizmet veren firma, otomobil bakımları için; yedek parça değişimi, araç periyodik bakımları, araç tamir işlemleri konusunda tüm marka ve model araçlara uyumlu cihazlara sahiptir. Araç bakımı için Diyarbakır araç bakım servisi firmamız profesyonelliği ve tecrübeli kadrosu ile müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çalışmaya gayret ediyoruz.
 
Otomobil bakım firmamız, Diyarbakır Oto Tamir hizmetlerini, kaliteli bir şekilde müşterilerine sunmaktadır. Bu konuda firma tarafından verilen hizmetler TSE standartlarına uygundur. Otomobillerin güvenliği oto servis için önemlidir. Diyarbakır oto kaporta servisi aracınız için en uygun bakım hizmetlerini sunmaktadır. Diyarbakır Oto Servis hizmetlerinden yararlanmak için yapılması gereken; web sitesinde yer alan iletişim hattı üzerinden ulaşım sağlayarak talepte bulunulmasıdır. Firma bünyesinde çalışan uzman ekiplerce yapılacak olan görüşme sayesinde müşterilere en uygun ekip yönlendirilerek sorunun giderilmesi sağlanacaktır. Konuyla ilgili detaylı bilgi için iletişim bilgileri üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.
 

İlgili Konular

Araba lastiği alırken neye dikkat edilmeli?

Araba lastiği alırken neye dikkat edilmeli?

Araç konforunun ve ömrünün arttırılması amacı ile geliştirilmiş olan birden fazla lastik türü bulunur. Bu lastik türlerinin her biri farklı kullanım alanları ve amacı için geliştirilir. Bu durum ise ortaya araba lastiği alırken dikkat edilmesi gereken birçok unsuru beraberinde getirir. “Araba lastiği alırken nelere dikkat edilmeli?” sorusunun cevabı ise aşağıda verildiği şekilde ele alınabilir.

Rehbere git

Oto Sanayi Sitesi

Araçların daha canlı bir şekilde sürüş keyfi yaşatması, belirli kontrollere bağlıdır. Bu kontrollerin düzenli aralıklarla yapılması aracın dinamik ve performanslı yapıya bürünmesine ve uzun yıllar dayanmasına olanak tanımaktadır

Rehbere git
Oto Sanayi Sitesi
Otomatik şanzıman yağı eksikliği nasıl Anlaşılır?

Otomatik şanzıman yağı eksikliği nasıl Anlaşılır?

Bir motorlu aracın sağlığının uzun yıllar boyunca korunmasının yolu, sistem yağı değişiminin düzenli aralıklarla yapılmasıdır. Özellikle manuel vites olan araçlarda vites geçişi esnasında zorlanmanın, vites geçişine cevap verilmemesinin temel nedeni, otomatik şanzıman yağı eksikliğidir. Bu sebeple şanzıman yağı değişimi, belirli aralıklarla yapılmalı; periyodik bakımda ise bu hususa dikkat edilmelidir.

Rehbere git

Buji Yağlanması Neden Olur? Buji Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Buji kontrolü yapılırken, içeride biriken sıvı haldeki yağ motorda oluşan bir sorundan kaynaklı kendini göstermektedir.

Rehbere git
Buji Yağlanması Neden Olur? Buji Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?