Vale Servisi
Diğer Hizmetler

Vale Servisi

Sima Umat ile keyifli yolculuklarınıza ufak bir ara! Hayatınızı hizmetlerimiz ile kolaylaştırıyoruz.

Otomobiller, zaman geçtikçe birtakım aksaklıklar ile karşı karşıya kalır. Bu aksaklıkların giderilmesi için ise düzenli bakım gerekir. Ancak özellikle çalışan bireylerin araçlarını bakıma ve muayeneye götürecek zamanları olmayabilir. İşte böyle durumlarda Sime Umat oto vale servisi hizmetimiz devreye girer.

Servis Vale Hizmeti Nedir?

Servis vale hizmeti, bakım zamanı gelen otomobillerinizin belirlemiş olduğunuz lokasyondan alınmasını ve bakım yapıldıktan sonra bulunduğunuz lokasyona teslim edilmesini kapsar. Sima Umat profesyonel teknisyenleri bu süreçte gerekli bakım işlemlerinin tamamını profesyonel hizmet çerçevesinde gerçekleştirir ve olası sorunların çözüme kavuşturulmasını sağlar.

Randevunuzu Şimdi Oluşturun, Aracınız Lokasyonunuzdan Ücretsiz Teslim Alınsın!

Servis vale hizmeti, kesinlikle ücret çerçevesinde yapılan bir hizmet değildir. Araçlarının yıllık bakım zamanı gelmiş olan, araçlarında herhangi bir arıza bulunduğunu düşünen kişilerin bu hizmeti talep etmesi mümkündür. Ancak söz konusu hizmetin bir randevu çerçevesinde gerçekleştirildiğine dikkat etmekte fayda vardır. Randevu alınmasının temel nedeni, hizmetin sistematik bir şekilde sunulması böylelikle olası sorunların önlenmesidir.

Lokasyona Teslimat!

Aracınız öncelikle belirlemiş olduğunuz konumdan teslim alınır. Ardından periyodik bakım işlemi için gerekli olan adımların tamamı büyük bir titizlikle yürütülür. Bu süreçte araçlarınız belli testlere tabi tutulur. Bir sorun kalmadığının belirlenmesinin ardından araç teslimi için gerekli adımlar atılır. Vale servisi hizmeti, aracın teslim alınmasını kapsadığı gibi teslim edilmesini de kapsar.

Vale Servisi Hizmeti Şartları

Oto vale servisi hizmeti, belirli şartlar çerçevesinde sunulur. Söz konusu şartlar, aşağıda verildiği şekilde ele alınabilir.

  • Doğrudan iletişim yolu ile, randevulu bir şekilde sunulur.
  • Hizmet kapsamında belirlemiş olan bayi kapasiteleri bulunur. Bu kapasiteler çerçevesinde hizmet verilir.
  • Servis vale hizmeti kapsamında kapasite sınırına ek lokasyon sınırı da bulunur. Hizmeti talep edecek olan müşterilerimizin, bayimizden en fazla 20 km kadar uzakta olması gerekir.
  • Bayinin mevcut iş planına uygun olarak farklı bir gün veya saat belirlemesi imkanı mevcuttur.
  • Vale servisi hizmeti sunulacak olan aracın trafik sigortaları ile ilgili sorumluluk araç sahibine aittir.

İlgili Konular

Buji Yağlanması Neden Olur? Buji Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Buji Yağlanması Neden Olur? Buji Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Buji kontrolü yapılırken, içeride biriken sıvı haldeki yağ motorda oluşan bir sorundan kaynaklı kendini göstermektedir.

Rehbere git

Oto Sanayi Sitesi

Araçların daha canlı bir şekilde sürüş keyfi yaşatması, belirli kontrollere bağlıdır. Bu kontrollerin düzenli aralıklarla yapılması aracın dinamik ve performanslı yapıya bürünmesine ve uzun yıllar dayanmasına olanak tanımaktadır

Rehbere git
Oto Sanayi Sitesi
Karlı Havalarda Güvenli Sürüş Ve Takip Mesafesi Nasıl Olmalıdır?

Karlı Havalarda Güvenli Sürüş Ve Takip Mesafesi Nasıl Olmalıdır?

Karlı havalarda araç kullanmak dikkat gerektirmektedir. Çünkü zorlu hava şartlarında kaza oranları artmaktadır.

Rehbere git

Araba lastiği alırken neye dikkat edilmeli?

Araç konforunun ve ömrünün arttırılması amacı ile geliştirilmiş olan birden fazla lastik türü bulunur. Bu lastik türlerinin her biri farklı kullanım alanları ve amacı için geliştirilir. Bu durum ise ortaya araba lastiği alırken dikkat edilmesi gereken birçok unsuru beraberinde getirir. “Araba lastiği alırken nelere dikkat edilmeli?” sorusunun cevabı ise aşağıda verildiği şekilde ele alınabilir.

Rehbere git
Araba lastiği alırken neye dikkat edilmeli?